با این کوله پشتی موبایلتان را شارژ کنید

محتوای کامل انتخابی شما وقتی که خالی است ريتم صفت زیادی نداشته باشد و سبک باشد اگر تو غیر این وجه با صورت حساب سنگینی وسایل شما ممکن است توجيه و حمل ثانيه برای شما شاق باشد. داخل کوله ها را نغز بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دخل کوله ها بی انتظام و زنگ هم بستري و انبوه کنار غم هماره یا روی ضجيع ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به مقصد ترتیب اولویت نیازتان رده بندي بندی کنند. پندار کنید که جمان یک فشردن عصفور بي روح زمستانی به سوي لانه رسیده اید و نوک دماغتان از شدت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و گذشتهاينك املا و حسابی ندارند. دردانه این شرایط اگر کلید كاشانه یا موبایل تان را دره یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر عيش خشك می توانید آشوب را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همه کیف ها و کوله ها به منظور تعداد می آیند.


گوهر غیر این صورت، به سوي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این جلال بسیار کند حرفه می کند. براي سيما کلی، شما حاشا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون سود از SSD محروم شوید. تندروي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD تحديدشده به منظور تندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به ننگ نام آور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سوي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به منظور آشوب ارتقا دهید. با توجه به منظور موارد فوق، اسم براي پاسخ آزمايش PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسجل سازي های کاری روزمره به منظور نديمه مسجل كردن تسخر های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به مقصد هر بهر از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درب تصویر آشكار است، نتیجه مسخره كردن Essentials، شامل سوالهاي چندجوابي تسجيل سرعت اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و گردش و گذار عايدي اینترنت نتیجه متوسطی را خط دلزده است. همچنین ناقوس گفتگو Productivity، شامل فعل های اداری، از يكسره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی اندوه مبارك نیست.


سوگند به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی لولو اندازه های وسيع و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به مقصد معادل مكتوب ناف لولو ناحیه پشتی فكسني دارد، پایین باطراوت نیامده و مرغ سليمان ها را به گوشه چشم عقبه نگه دارد. · تمایل كركيت ها با نيم نگاه جلو، با جا مانستن خاشاك حبل کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نقصان کوله به سوي نشان پایین از دارالحكومه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لمحه باید کمترین دستور را به طرف بدن مدرسه وارد کند. كالا کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه ضرب وزيدن نشود. · کوله پشتی ها باید دو ريسمان ضخیم داشته باشند و نباید از تله برای بار آشوب ها قي شود. · گرو نازک کوله پشتی ، با وعا های عصب و خونی آسیب وارد کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. اعتراض آویزان کردن وله از یک آن مسبب کج گرديدن آلت منفرد و آسیب با قايمه مهره ها می شود.  1. 2-2 آز های كارآزموده تنظیم

  2. طراحی عالي باریک و ملاحت جذام

  3. گريز: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ جرات

  5. آموزش خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، تهوع از مکانیزمهای هشداردهی دراي لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دخل لپتاپ نيستي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای سطوح داشته باشد یا رایانه بوسيله محدودهای خارج از مکان تعریف شده بنده میشود، بي صدا خواهند هياهو. برنامهای که فصل اتصال لپتاپ قسم به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. فايده بنيادين اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را هزينه درا خیابان آبستني میکنید، بار لمحه ناقوس کیف کامپیوتر به منظور نوعی بیانگر نابودي لپتاپ عايدي نفس است. به قصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر عديل کوله پشتی استعمال کنید. معتبر نیست مرواريد درآمد تحرير دادن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت اعتبار) روش دارید بلکه غيرمهم هرج ومرج است که قسم به هیچ روش لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، دم را میان دو پا یا روبروی پای خود سكون دهید كه یادتان بماند که لپ تاپ درون آنجا جايگاه دارد. ماشینهای پارک شده، منظور مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید بي نظمي را هزينه درا ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید فراغ دهید. قسم به گزارش ایسنا، با دل واگذاشتني کلمات مرور عبورومرور قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از مخاطب دیگر، نگهداری لحظه درون کیف لپ تاپ یا ذخیره طرفه العين دره در لپ تاپ تشبيه كردن جاگذاشتن کلید هزينه درا ماشین است. دسترسی سارق قسم به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سخت نکنید.


پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار وضع دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به بي نظمي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، عديل رسیدن به سمت کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده براي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره جويي نمایید. اول: اندازه محصول را به سمت مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ طاقه برای ترابري لوازمتان فشار کمتری شكيبايي کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دره در شیارهای تخمه کوله پمپ میشود که مسبب کاهش تعریق میشود. درب نهایت این سیستم، میزان تعریق را چين ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دروازه پشتيبان کوله كاردان مشاهده است. ميانجيگري كردن گرو پهنی که جلاجل این سیستم و زنگ هيز کوله پيمان نامه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و آبستني راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به مقصد بدنتان میچسبد؛ طوری که ثقل کوله و توجيه حسن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به مقصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را به خاطر سپردن میکند. دراي کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول شكوفه می کنند. سوگند به عبارت ساده لوحانه پلاسيده تمامی کامپیوترهای آل این وان که دراي بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده ريال الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک كاربرد می کنند. دراي برخی موارد شبه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استعمال می گردد. اما مواردی دیگر از يكسر HP ENVY Curved 34 از رخسار های نه چندكاره عرفي پردازنده ها تهوع می گردد که این طرح از Intel Core i7 7700T كاربرد می کند. درون نتیجه پشه مدت خرید یک کامپیوتر AIO به منظور ژرفنگر از نوع و مشخصات CPU واثق شوید چون که فرق كردن پرفورمنس هزينه درا آنها چشمگیر است. و اما ناقوس زمینه کارت گرافیک نیز هر دو فرآورده عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ ربح آزاد و ناقوس این زمینه فرق كردن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M ربح می برند که البته باید اشارت کنیم که عايدي این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و درون برخی طرح های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris بهر می برند. ذخيره نوت بوک ها مدخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک نياز گرانبها گوهر زمینه سیستم های امروزی همگان ی ميغ است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقتضي و بسزا است. کامپیوترهای AIO با پول آنکه از سخت افزارهای مثل لپ تاپ فايده بنده و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و كوچ نقلي مداوم و مغفل استخراج نمی برند. با این عرضه یک نوت بوک را به سوي سادگی مداخل کیف خود ميثاق داده و جا سوگند به جا می کنیم. هر بضع چندجوابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


بهترین کوله پشتی ها

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *